Rewanż na Nurcie !

W sobotnim meczu pewnie pokonaliśmy Nurt Potok 8:1. Od początku to my prowadziliśmy grę, a pierwszego gola zdobył Najba po rzucie rożnym strzałem plecami. Kolejna bramka to dzieło Dawida Jaskółki, który znalazł się sam na sam z bramkarzem gości i lekkim lobem nie dał mu szans do obrony. Nie zamierzaliśmy spocząć na laurach, jednak to goście trafili tym razem do siatki. Błąd w tej sytuacji popełnił Rudziński a napastnik Nurtu bez żadnych problemów wbił piłkę to pustej bramki. W pierwszej części było jeszcze kilka dogodnych sytuacji z obu stron i jedną udało nam się wykorzystać i pokonać bramkarza po raz kolejny. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 3:1.
Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze dla nas. Już w pierwszej akcji gola zdobył Knap, który w jeszcze w pierwszej części powinien to zrobić, ale fatalnie spudłował i nie trafił do pustej bramki. Kolejne minuty to świetna gra naszych podopiecznych. Wiele akcji na jeden kontakt spowodowały, że w szeregach gości dawała się zauważyć coraz większa bezradność. Nie wiemy czy Damian Krzywda próbował zdobyć pięć bramek w 9. minut, ale wiemy, ze udało mu się zdobyć trzy i to w niewiele dłuższym czasie. Czego się dotknął to wbijał do siatki. Klasyczny hat-trick da mu jeszcze więcej pewności i spokoju w grze, czego efektem będą kolejne bramki w barwach Nafty.
Już w najbliższą sobotę rozegramy Derbowe spotkanie w Faliszówce z tamtejszym Orłem, a z racji tego, że również Derbowy mecz seniorów z Kobylanami został przeniesiony na 26 maja, do dyspozycji trenera będą wszyscy zawodnicy.