Czas na Szebnie

W sobotę, 16.04.2016 r. rozegramy drugi mecz w rundzie wiosennej. Tym razem przyjdzie nam się zmierzyć na własnym boisku z Jasiołką Szebnie. Warto wspomnieć o tym, że nasza drużyna seniorska gładko ograła w minioną niedzielę seniorów z tejże miejscowości 3:0.
Do spotkania przystąpimy w optymalnym i pełnym składzie. Najprawdopodobniej jutro, naszą drużynę wzmocnią Sebastian Frużyński, który nie mógł wystapić w Błażkowej, a także Damian Krzywda, którego zabrakło z powodów osobistych.
Nasi jutrzejsi rywale z pewnością będą chcieli zrewanżować się za jesienną porażkę 1:3. Tydzień temu zremisowali z silną Lublą i na pewno będą chcieli zdobyć pierwsze 3 punkty w trwającej rundzie. Nasza drużyna nie może lekceważyć rywala i musi podejść do tego niesamowicie ważnego spotkania w pełni skoncentrowana, tak jak w Błażkowej.
Mamy 100% pewności, że nasi podopieczni, podbudowani wysoką wygraną z Wisłoką, jutro nie odpuszczą i będą walczyć o każdy centymetr boiska. Jasiołka traci do nas jedynie 4 punkty, a więc ewentualna nasza przegrana, pomogłaby im wybić się z dolnej części tabeli ligowej, dlatego musimy utrzymać dobrą formę z poprzedniego tygodnia, wykorzystać to, co przekazał nam trener i zwyciężyć.
Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, szykuje się bardzo ostry i pełen walki mecz. Liczymy na to, że zostanie utrzymana tak wysoka frekwencja, jak ostatnio i że zarówno publika, jak i sztab trenerski, będzie zadowolony z tego widowiska.
SOBOTA , 16.04.2016r , godzina 16:00 , Stadion LKS Nafta Chorkówka - Serdecznie zapraszamy, emocje gwarantowane!